کد خبر: 1162

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن, ۱۳۹۱

افزونه Social Media Feather اشتراک گذاری مطالب

افزونه Social Media Feather پلاگین رسانه های اجتماعی  وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا به سرعت و بدون دردسر اضافه کردن ، به اشتراک گذاری تمامی پست ها، صفحات و نوع های پست سفارشی خود بپردازید.این افزونه را در ادامه در پی سی گراف دریافت کنید.  هدف اصلی در این افزونه این […]

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/Social-Media-Feather.jpg

افزونه Social Media Feather پلاگین رسانه های اجتماعی  وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا به سرعت و بدون دردسر اضافه کردن ، به اشتراک گذاری تمامی پست ها، صفحات و نوع های پست سفارشی خود بپردازید.این افزونه را در ادامه در پی سی گراف دریافت کنید.

 هدف اصلی در این افزونه این است که برای ارائه به اشتراک گذاری بسیار سبک وزن وردپرس اجتماعی و به دنبال آن هر بار های غیر ضروری را به سایت شما و به خصوص در کاربران شما اضافه نمی کند.

به منظور دستیابی به این پلاگین باعث می شود بدون استفاده از جاوا اسکریپت و به عنوان یک نتیجه واقعا سریع است و در حالی که هنوز ارائه تمام قابلیت های رسانه های اجتماعی شما ممکن است نیاز است.

این افزونه شامل تمام ارائه دهندگان اصلی به اشتراک گذاری اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، به + Google، ق، LinkedIn و حتی ایمیل می باشد.

این افزونه  نیز از ابزارک هم استفاده میکند و شما می توانید به سادگی آنرا در سایت خود فعال کنید و از مزایای آن بهرهمند شوید .

توجه :  بعد از فعال کردن افزونه در  قسمت تنظیمات پیشخوان وردپرس خود روی social-media کلیک کنید و تنظیمات دلخواه را انجام دهید.

کد اول را در جایی که می خواهید این افزونه به نمایش در بیاید کپی کنید .

Example Shortcodes

This shortcode will create a list of social sharing buttons to share content on your site:

[feather_share]

This shortcode will create a list of social sharing buttons to share content on your site using the “Wheel” icons skin:

[feather_share skin="wheel"]

[php][/php][php][/php]

This shortcode will create a list of social sharing buttons to share content on your site using the “Wheel” icons skin with a size of 64 pixels:

[feather_share skin="wheel" size="64"]

The next shortcode will create a list of social following buttons that allow visitors to follow you:

[feather_follow]

The next shortcode will create a list of social following buttons that allow visitors to follow you, using the “Balloon” icons skin:

[feather_follow skin="balloon"]

The next shortcode will create a list of social following buttons that allow visitors to follow you, using the “Balloon” icons skin with a size of 64 pixels:

[feather_follow skin="balloon" size="64"]

manba سئو کامل با افزونه WordPress SEO دانلود افزونه  Social Media Feather
size.gif سئو کامل با افزونه WordPress SEOحجم: KB 945  کیلوبایت
manba سئو کامل با افزونه WordPress SEO دانلود افزونه  در سایت وردپرس
manba سئو کامل با افزونه WordPress SEOمنبع: پی سی گراف

ارسال دیدگاه