کد خبر: 1172

تاریخ انتشار: ۳ اسفند, ۱۳۹۱

۱۰ دلیل که باید از Google Analytics در وب سایت خود استفاده کنید

همه ما Google Analyticsرا می شناسیم این ابزار گوگل به مدیران کمک های زیادی می کند که می توانند به وسیله آن کیفیت سایت خود را افزایش دهند. در این بخش به ۱۰ دلیل مهم در مورد گوگل آنالیز می پردازیم : رایگان بودن گوگل آنالیز همانطور که میدانید گوگل آنالیز یک برنامه قدرتمند و […]

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/Google-Analytics.jpg

همه ما Google Analyticsرا می شناسیم این ابزار گوگل به مدیران کمک های زیادی می کند که می توانند به وسیله آن کیفیت سایت خود را افزایش دهند. در این بخش به ۱۰ دلیل مهم در مورد گوگل آنالیز می پردازیم :

رایگان بودن گوگل آنالیز

همانطور که میدانید گوگل آنالیز یک برنامه قدرتمند و رایگان است که به رایگان به شما خدماتی می دهد که در زیر لیست می شود . آموزش کار با گوگل آنالیز نیز رایگان است و در مستندات گوگل یافت می شود

نصب راحت گوگل آنالیز

شما به راحتی می توانید با دریافت یک کد از گوگل و قرار دادن آن در ساختار سایت خود به راحتی از این امکان استفاده کنید .

مژده ای برای دارندگان وردپرس: تمام افرادی که از وردپرس استفاده می کنند می توانند از ایزار ها و پلاگین های مربوط به گوگل آنالیز استفاده کنند.

گزارش کاربران

گوگل آنالیز به شما کمک می کند تا بدانید که چه میزان از افراد به سایت شما سر زده اند هر کدام در چه ساعتی و درکدام قسمت سایت و به چه مدت حضور داشته اند . این بخش می تواند بهترین تحلیل برای جذب مشتری و کاربر بحساب بیاید.

گزارشات تجاری

اگر وب سایت شما یک وب سایت تجاری باشد گوگل آنالیز به شما می گوید که چه تعداد معامله داشته اید و جزییاتی در این مورد در اختیار شما قرار خواهد داد.

بررسی تبلیغات گوگلی

اگر شما از تبلیغات گوگل استفاده می کنید می توانید به راحتی گزارشاتی در مورد نحوه عملکرد این تبلیغات بر روی سایت خود اطلاع پیدا کرده و به راحتی از ان برای بهتر شدن سایت و عملکرد ان برای مشتری ها استفاده کنید . در تمامی موارد کافیست تحلیل خود را به گوگل آنالیز بیفزایید.

گزارشات سفارشی

شما می توانید به راحتی یک گزارش سفارشی برای سایت خود اماده کنید تا هر موردی را که خودتان برایتان آهمیت دارد از گوگل آنالیز دریافت کنید .

گزارش ترافیک منبع

منبع ترافیک به شما کمک می کند تا بدانید کاربرانتان از کجا و از چه سایت و از چه لینکی به سمت سایت شما می آیند .

بهینه سازی موتور جستجو

گوگل آنالیز به شما کمک می کند تا راه های بهینه سازی سایت خود را برای موتور های جستجو بدانید و در این مورد موفق شوید

گزارش سرعت سایت

در این مورد می توانید به راحتی سرعت سایت خود را سنجیده و آماری از آن داشته باشید تا بتوانید به بهترین حالت ممکن عملکرد سایت خود را ارتقا دهید

گزارش مرورگر های مختلف

در مورد اخر می توانید عملکرد سایت خود را در مرورگرهای مختلف سنجیده و برای موارد ضروری آنها را بهینه کنید.

ارسال دیدگاه