کد خبر: 1214

تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند, ۱۳۹۱

افزونه Webloggerz WP Social Media Wigdet

همانطور که اطلاع دارید نمایش لینک  شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و گوگل پلاس و تویتر در وبسایت باعث می شود تا کاربرانی که در این سایت ها ثبت نام کرده اند ، بتوانند با استفاده از لینک موجود درسایت شما راحت تر شما را دنبال کنند  . با افزونه WP Social Media  Wigdet.  […]

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/Webloggerz-WP-Social-Media-Wigdet.jpg

همانطور که اطلاع دارید نمایش لینک  شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و گوگل پلاس و تویتر در وبسایت باعث می شود تا کاربرانی که در این سایت ها ثبت نام کرده اند ، بتوانند با استفاده از لینک موجود درسایت شما راحت تر شما را دنبال کنند  . با افزونه WP Social Media  Wigdet.  می توانید به راحتی لینک شبکه های اجتماعی خود را به نمایش بگذارید .  طبق آماری که بدست آمده سایت هایی که خود را با گزینه های به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی مجهز کرده اند ۷ برابر بیشتر از سایت هایی که از ابزار به اشتراک گذاری استفاده نمیکنند بازدیدکننده و شهرت دارند.

پس شما هم به فکر اشتراک گذاری مطالب خود باشید . پی سی گراف همیشه با شماست و سعی می کند مطالب مفیدی را ارائه کند .

امروز هم یکی از افزونه های مفید در رابطه با نمایش لینک شبکه های اجتماعی شما در صفحه سایتتان را معرفی و آماده دریافت کرده ایم .

در عکس زیر نمونه ای را که مربوط به وبسایت پی سی گراف    می شود را برای نمایش قرار دادیم .  در قسمت ابزارک پنل وردپرس خود این تنظیمات را تغییر دهید .

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/Webloggerz-WP-Social-Media-Wigdet-panel.jpg

manba افزونه wp multicolor subscribe   خبرنامه وردپرس دانلود افزونه Webloggerz WP Social Media Wigdet
size.gif افزونه wp multicolor subscribe   خبرنامه وردپرسحجم: KB 11  کیلوبایت
manba افزونه wp multicolor subscribe   خبرنامه وردپرسمنبع: پی سی گراف 

ارسال دیدگاه