کد خبر: 1220

تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند, ۱۳۹۱

دلایل کاهش رتبه سایت در گوگل

حدود  ۸۵%  بازدید کنندگان سایت ما از طریق موتور های جستجو وارد سایت ما می شوند پس این خیلی مهم است که سایت و وبلاگ خود را برای موتور های جستجو مخصوصا گوگل بهینه کنیم در این مطلب به عامل های کاهش رتبه در گوگل می پردازیم  ، پس با پی سی گراف همراه باشید. ۱- […]

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/down-google-rank.jpg

حدود  ۸۵%  بازدید کنندگان سایت ما از طریق موتور های جستجو وارد سایت ما می شوند پس این خیلی مهم است که سایت و وبلاگ خود را برای موتور های جستجو مخصوصا گوگل بهینه کنیم در این مطلب به عامل های کاهش رتبه در گوگل می پردازیم  ، پس با پی سی گراف همراه باشید.

۱- آپدیت نکردن سایت
شنیده اید که گوگل عاشق مطالب تک و جدید است؟ حالا اگر شما ۶ ماه یک بار سایت و وبلاگ خود را آپدیت کنید نباید انتظار دیده شدن در نتایج جستجو ها را داشته باشید همیشه مطالب جدید و منحصر به فرد (یعنی کپی نکنید) بنویسید که به ایندکس شدن سایت شما خیلی کمک می کند.

۲- وارد شدن سایت شما به لیست سیاه
کسانی که سعی می کننند از طریق راه های مختلف رتبه خود را افزایش دهنند شدیدا مورد تحریم گوگل قرار می گیرند مثلا ایجاد صفحات جعلی،کلمات و عنوان های غیر مرتبط و… که مطمئن باشید گوگل تمام این راه ها را میشناسد و شدیدا سایت شما را مورد تحریم و جریمه قرار می دهد باور نمی کنید؟ امتحان کنید!

۳- تغییر الگوریتم موتور های جستجو
الگوریتم موتور های جستجو همواره در حال به روز رسانی می باشد و این امکان وجود دارد که در اثر تغییر الگوریتم سایت شما نیز تحت تاثیر این تغییرات قرار گیرد.

۴- لینک های ناقص و شکسته
ربات های گوگل لینک های موجود در صفحات شما را کاوش می کنند در صورتی که به یک لینک شکسته یا خراب برخورد کنند برای شما امتیاز منفی برای شما در نظر می گیرند.

۵- گوگل پاندا و مطالب کپی
گوگل پاندا نام الگوریتم جدید گوگل می باشد که قابلیت تشخیص مطالب کپی شده شما از سایت های دیگر را دارا می باشد یعنی در صورتی که شما مطالب را از سایت های دیگر کپی می کنید گوگل پاندا به سرعت سایت شما را شناسایی و رتبه شما را کاهش می دهد.

۶- قالب سنگین و مشکل دار
اگر قالب شما سنگین یا در آن از کد های بی مورد و اضافی استفاده شده باشد متاسفانه باز هم باعث کاهش رتبه شما خواهد شد یعنی استفاده بی مورد و بی رویه از جاوا اسکریپت ، استفاده از افزونه و پلاگین های بی استفاده همگی باعث کاهش رتبه شما در گوگل می شود.

ارسال دیدگاه