کد خبر: 1403

تاریخ انتشار: ۸ آذر, ۱۳۹۲

گذاشتن ادامه مطلب در وردپرس

امروز قصد آموزش ساده گذاشتن ادامه مطلب برای شما وردپرسی ها را داریم . متاسفانه خیلی ها فکر میکنند برای گذاشتن ادامه مطلب در وردپرس و اینکه در صفحه ی اصلی تمام محتوا به نمایش در نیاید باید از افزونه ها ی وردپرس استفاده کرد. در حالیکه ادیتور وردپرس این امکان را به کاربرای وردپرس داده […]

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/help-wp-read-more.jpg

امروز قصد آموزش ساده گذاشتن ادامه مطلب برای شما وردپرسی ها را داریم . متاسفانه خیلی ها فکر میکنند برای گذاشتن ادامه مطلب در وردپرس و اینکه در صفحه ی اصلی تمام محتوا به نمایش در نیاید باید از افزونه ها ی وردپرس استفاده کرد. در حالیکه ادیتور وردپرس این امکان را به کاربرای وردپرس داده است، که در ادامه ی مطلب به طریقه ی گذاشتن ادامه مطلب در وردپرس می پردازیم.با پی سی گراف همراه باشید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید .

طریقه گذاشتن ادامه مطلب

ابتدا متن خود را تا جایی که می خواهید در صفحه ی اصلی نمایش داده شود را تایپ نمایید. و بعد از قسمت ابزارها، مانند شکل زیر روی دکمه ی گذاشتن ادامه مطلب کلیک کنید. و یا کلید ترکیبیAlt + Shift + T را همزمان فشار دهید.

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/read-more-full.jpg

یک خط افقی به نشانه ی ادامه مطلب ایجاد می شود. که شما می توانید، ادامه ی مطلب خود را بعد از خط ایجاد شده وارد نمایید.

استایل دادن به دکمه ادامه مطلب

دکمه یا لینک ادامه ی مطلبی که در سایت شما ایجاد می شود. با کلاس مشخص more-link ایجاد می شود. که شما به راحتی می توانید با این کلاس به دکمه ی ادامه مطلب خود استایل دهید.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :7

ارسال دیدگاه