کد خبر: 1921

تاریخ انتشار: ۲۲ آذر, ۱۳۹۳

دانلود افزونه Akismet ضد اسپم وردپرس

شما تا به حال حتماً نام افزونه Akismet رو در داشبورد وردپرس دیدید. این افزونه همزمان با نصب وردپرس بصورت خودکار نصب می شود. نسخه جدید افزونه محبوب ۳.۰.۴ Akismet را برای شما آماده کردیم.این افزونه به شما کمک می کند تا نظرات و کامنت هایی که در سایت شما گذاشته می شود اگر اسپم باشد […]

شما تا به حال حتماً نام افزونه Akismet رو در داشبورد وردپرس دیدید. این افزونه همزمان با نصب وردپرس بصورت خودکار نصب می شود.

نسخه جدید افزونه محبوب ۳.۰.۴ Akismet را برای شما آماده کردیم.این افزونه به شما کمک می کند تا نظرات و کامنت هایی که در سایت شما گذاشته می شود اگر اسپم باشد از تایید آنها خوداری می کند. اگر شما هم از نظرات اسپم زیادی که بر سایت شما گذاشته می شود خسته شده اید ؟!  پی سی گراف پیشنهاد می کند هم اکنون این افزونه را دریافت نمایید.

http://p30graph.com/wp-content/uploads/akismet-wordpress-plugin.jpg

این افزونه ی معروف جهت مقابله با اسپم هاست. جدول مربوط به بخش نظرات در پایگاه داده، معمولا فضای زیادی را می گیرد و اگر توسط اسپم ها اشغال شده باشد، هنگام تهیه ی نسخه ی پشتیبان، زمان زیادی را می طلبد. پس بهتر است توسط اکسمیت از همان ابتدا جلوی ورود اسپم ها به سایت و جدول مربوط به نظرات را بگیریم. البته راه های زیادی برای مقابله با نظرات اسپم در وردپرس وجود داره. اما یکی از بهترین راه ها، استفاده از افزونه Akismet هست.

برای استفاده از اکیسمت شما نیاز به Akismet API Key دارید که میتونید اون رو به راحتی دریافت و در صفحه تنظیمات این افزونه وارد کنید و افزونه رو فعال کنید.

 

Akismet checks your comments against the Akismet Web service to see if they look like spam or not and lets you review the spam it catches under your blog’s “Comments” admin screen

  • Automatically checks all comments and filters out the ones that look like spam.
  • Each comment has a status history, so you can easily see which comments were caught or cleared by Akismet and which were spammed or unspammed by a moderator.
  • URLs are shown in the comment body to reveal hidden or misleading links.
  • Moderators can see the number of approved comments for each user.
  • A discard feature that outright blocks the worst spam, saving you disk space and speeding up your site.

Requires: ۳.۱ or higher
Compatible up to: ۴.۱
Last Updated: ۲۰۱۴-۱۲-۱۱
Downloads:  +۲۶,۰۰۰,۰۰۰

download.gif دانلود افزونه Akismetدانلود افزونه ۳.۰.۴ Akismet

size.gif Akismetحجم: KB 44  کیلوبایت

http://www.dl.p30graph.com/picup/09/dl.mostaghim/manba.gif منبع : وردپرس

ارسال دیدگاه