کد خبر: 2012

تاریخ انتشار: ۵ دی, ۱۳۹۳

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

هر فردی که نیاز به تجارت الکترونیک را در زمینه ی کاری خود ببیند برای هر نوع فعالیت اقتصادی به یک وب سایت نیاز دارد.هر کسب و کاری هرچند کوچک برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به یک وب سایت دارد به عبارتی بک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما […]

هر فردی که نیاز به تجارت الکترونیک را در زمینه ی کاری خود ببیند برای هر نوع فعالیت اقتصادی به یک وب سایت نیاز دارد.هر کسب و کاری هرچند کوچک برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به یک وب سایت دارد به عبارتی بک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید.

http://p30graph.com/wp-content/uploads/Website-p30graph.jpg

همچنین از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند.

از دیگر مزایای داشتن وب سایت قابل دسترس بودن در شبانه روز می باشد.یک وب سایت به کسب و کار یا سازمان شما این امکان را می دهد که به صورت شبانه روز ۲۴ ساعت هر ۷ روز هفته ۳۵۶ روز سال باز باشد. داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعت حتی در تمام تعطیلات می باشد.

برای پیشی گرفتن از رقبای خود طراحی یک سایت حرفه ای می تواند یک مزیت روشن برای شما باشد.با طراحی سایت می توانید بازاریابی خود را گسترش دهید و میزان درآمد خود را بالا ببرید.

بالا بردن اعتبار حرفه ی شما توسط وب سایت یکی دیگر از دلایل داشتن وب سایت می باشد.داشتن یک وب سایت اعتماد مشتری را به کسب و کار شما بهبود می بخشد و از کسب و کار شما یک شرکت محترم و معتبر خواهد ساخت. و تصویر کلی کسب و کار خود را به عموم مردم بهتر جلوه خواهد داد و به نوبه خود باعث افزایش اعتماد مشتریان خود نسبت به سازمان و یا کسب و کار شما خواهد بود.با توجه به اینکه روز به روز افراد بیشتری به اینترنت دسترسی پیدا می کنند وجود یک وب سایت می تواند شهرت کسب و کار شما را بیش از آنکه شما تصور می کنید بیشتر کند و این خود یک امتیاز برای بدست آوردن درآمد بیشتر می باشد.
وب سایت فقط محلی و منطقه ای نیست بلکه جهانی می باشد اکثر کسب و کار کوچک تنها قادر به بازاریابی در شهر خود و یا محیط اطراف شهر خود می باشند با استفاده از وب سایت شما می توانید کالاهای خود را در سراسر ایران و حتی به کل دنیا عرضه کنید.

http://p30graph.com/wp-content/uploads/website-hosting.jpg

 

بخاطر این شش دلیل باید وب سایت داشته باشید :

دلیل اول : وجود وب سایت اعتبار شما را افزایش می دهد.
دلیل دوم : وب سایت باعث می شود شرکت شما در هر زمان و از هر مکان قابل دسترسی باشد.
دلیل سوم : وجود وب سایت سهولت ارجاع مشتریان جدید با ارجاع توسط سایرین را بالا  می برد.
دلیل چهارم : وب سایت یک ابزار قوی فروش است.
دلیل پنجم : وب سایت باعث افزایش ارزش تبلیغات شما می شود.
دلیل ششم : وب سایت به شما کمک می کند با مشتریان بالقوه در ارتباط باشید.

کدام سایت مد نظر شماست؟

http://p30graph.com/wp-content/uploads/world-261-150.png

سایت شرکتی

سایت شخصی

سایت خبرگزاری

سایت دانلود

سایت موزیک

سایت باشگاه ورزشی

فروشگاه اینترنتی

سایت املاک

سایت فروش فایل

سایت گالری تصاویر

سایت دانشگاه و آموزشگاه

و …

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

  • موزیک

    تاریخ : ۲۳ - دی - ۱۳۹۳

    سلام. مممنون از توضیحاتتون. من میخوام یه سایت موزیک داشته باشم .
    میشه راهنمایی کنید ؟

    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه