کد خبر: 558

تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۳

دانلود افزونه SEO Ultimate برای وردپرس

اگر شما هم  مدیر سایت و یا وبلاگ وردپرسی هستید  و نیاز به یک آچارهمه کاره برای سئو را دارید می توانید از افزونه قدرتمند سئو نهایی استفاده کنید و سئو سایت خود را بدون دانش سئو بالا ببرید . نسخه SEO Ultimate 7.6.5.1  جدیدترین نسخه افزونه سئو نهایی می باشد که میتوانید در ادامه دریافت […]

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/new-seo-ultimate-download.jpg

اگر شما هم  مدیر سایت و یا وبلاگ وردپرسی هستید  و نیاز به یک آچارهمه کاره برای سئو را دارید می توانید از افزونه قدرتمند سئو نهایی استفاده کنید و سئو سایت خود را بدون دانش سئو بالا ببرید .

نسخه SEO Ultimate 7.6.5.1  جدیدترین نسخه افزونه سئو نهایی می باشد که میتوانید در ادامه دریافت کنید.

افزونه Seo Ultimate برای بار اول در ماه  می‌ سال ۲۰۰۹ به صورت آزمایشی شناخته شد.این افزونه محصول شرکت seodesignsolutions می باشد که یکی از سایت‌های معتبر ارائه خدمات SEO میباشد. تا ورژن ۲ این افزونه که در حال گسترش و فیکس باگ‌ها و افزایش قدرت و کیفیت بود ,این افزونه حرف زیادی برای گفتن نداشت. اما از ورژن ۲ به بعد این افزونه با افزایش سطح  جذب کاربر شروع به رقابت با افزونه‌های بزرگ SEO وردپرس کرد و امروز یکی از برترین افزونه‌های وردپرس محسوب می شود.  اکنون این افزونه یکی از پر بازدید ترین و پر طرفدارترین افزونه‌های وردپرس می باشد و تا کنون بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ بار دانلود شده است که نشان از کیفیت و پر طرفدار بودن آن است.

Recent Releases

Version 7.6 adds Deeplink Juggernaut autolink dampening
Version 7.5 adds support for Twitter Cards, Schema.org, and place snippets
Version 7.4 adds the Author Highlighter module
Version 7.3 adds the Open Graph Integrator module

Requires: 3.5 or higher
Compatible up to: ۳.۹.۲
Last Updated: ۲۰۱۴-۶-۴

manba افزونه دانلود افزونه ۷.۶.۵.۱ SEO Ultimate
size.gif افزونه حجم: MB 1.87  مگابایت
manba افزونه منبع: پی سی گراف

ارسال دیدگاه