کد خبر: 605

تاریخ انتشار: ۲۰ آذر, ۱۳۹۳

دانلود افزونه Google Analytics برای وردپرس

Google Analytics 5.2.3  افزونه رایگان برای اتصال وردپرس شما به حساب Google Analytics می باشد که میتوانید با آن گزارش هایی از بازدید سایت خود داشته باشید. این افزونه به راحتی بعد از نصب به حساب شما در گوگل متصل شده و سایت خود را انتخاب می کنید و این افزونه به طور خودکار سرعت سایت […]

Google Analytics 5.2.3  افزونه رایگان برای اتصال وردپرس شما به حساب Google Analytics می باشد که میتوانید با آن گزارش هایی از بازدید سایت خود داشته باشید.

این افزونه به راحتی بعد از نصب به حساب شما در گوگل متصل شده و سایت خود را انتخاب می کنید و این افزونه به طور خودکار سرعت سایت شما و اطلاعات کامل از بازدید سایت شما را در اختیار شما می گذارد.

در پنل سایت وردپرسی خود به منوی تنظیمات رفته و روی  google-analytics  کلیک کنید و حساب گوگل آنالیز خود را توسط این افزونه به سایت خود متصل کنید .

 

۵.۲.۳

Release Date: December 11th, 2014

Enhancements: * improved visual look and data representation for dashboard graphs, props Andrey Savchenko * when manual UA-code is selected, the profile selection gets disabled to clarify that the user is choosing an alternative to regular profile selection.
Bugfixes: * Fixes a bug where GA profile was fetched with every admin request, resulting in a pile of unnecessary API requests. * Fixes a problem where GA started throttling API requests done by our plugin because there were too many. We now fetch the data only once a day from GA. For realtime data, users should go to Google Analytics.

Requires: ۳.۸ or higher
Compatible up to: ۴.۰.۱
Last Updated: ۲۰۱۴-۱۲-۱۱

manba دانلود افزونه Google Analytics دانلود افزونه Google Analytics 5.2.3
size.gif دانلود افزونه Google Analyticsحجم: KB 279  کیلوبایت
manba دانلود افزونه Google Analyticsمنبع: پی سی گراف 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :4

 • دانلود آهنگ جدید

  تاریخ : ۲۲ - فروردین - ۱۳۹۳

  عالی ممنونم , دلم را شاد کردین خداوند دلتان رو شاد کنه .

  پاسخ دادن

 • بهترین آهنگ

  تاریخ : ۱۸ - اردیبهشت - ۱۳۹۳

  خیلی خوبه , آقا دست شما درد نکنه.

  پاسخ دادن

 • روح الله

  تاریخ : ۲۷ - اردیبهشت - ۱۳۹۴

  سلام این تنهاه افزونه ای بود که کار کرد بسیار بسیار ممنون
  فقط قبلش به دوستان بازدیدکننده بگویم باید کد گوگل آنالیز را با استفاده از فیلتر شکن از سایت گوگل بگیرند با یک جستجو در گوگل

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه