کد خبر: 8

تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۰

روش های بالا بردن رتبه الکسا

مطلبی را آماده کردم که کاربران زیادی از ما درخواست داده بودن و خواستند که همان روش ها و فاکتورهایی که ما از آن ها برای بالا بردن تدریجی رتبه الکسا استفاده می کنیم را به عنوان یک آموزش در سایت قرار دهیم . به خاطر همین ، فاکتورهایی را که فکر می کردم مفید […]

مطلبی را آماده کردم که کاربران زیادی از ما درخواست داده بودن و خواستند که همان روش ها و فاکتورهایی که ما از آن ها برای بالا بردن تدریجی رتبه الکسا استفاده می کنیم را به عنوان یک آموزش در سایت قرار دهیم . به خاطر همین ، فاکتورهایی را که فکر می کردم مفید باشند و بتواند به شما کمک کند را آماده کردم . پیشنهاد می کنم این مطلب را از دست ندهید ، چون از نظر خودم این روش ها از موثرترین روش های بالا بردن واقعی الکسا می باشند .

برای خواندن به ادامه مطلب مراجعه کنید .

۱-       اولین فاکتور ، ارسال به موقع و منظم مطالب مفید در سایت است . توجه کنید که نه هر مطلبی ! مطالب شما باید کاملا جدید ، پرطرفدار و جالب باشند . شما باید این مطالب خود را به طور روزانه در زمان های مشخص ارسال کنید . یعنی در هر روز که می خواهید در سایت خود به ارسال مطلب بپردازید ، تعداد ارسال ها و زمان ارسال ها را در روزهای بعدی نیز رعایت کنید .

۲-      فاکتور دوم ، داشتن بازدیدکنندگان همیشگی است . یعنی باید سعی کنید که ای پی ها و بازدیدکنندگان ثابت و همیشگی جذب کنید تا در هر روز به سایت شما سر بزنند . توجه کنید که مهم نیست چقدر بازدید داشته باشید ! البته اگر بازدید شما نسبت به سایت های دیگر بیشتر باید و ای پی ها ورودی ثابت روزانه شما هم بیشتر باشد بهتر است ، اما با بازدید متوسط هم می توان از این روش به طور کامل بهره برد .

۳-      فاکتور سوم که همه شما با آن آشنایی دارید ، تبادل لینک با سایت های دیگر است . در این مورد باید توجه کنید که با سایت های هم رتبه و یا بالاتر از خود تبادل کنید . تبادل لینک تاثیر زیادی در الکسا ندارد و وقت خود را زیاد روی این کار نگذارید . برخی از افراد تمامی سایت خود را از لینک و بنر پر می کنند غافل از اینکه با این کار به هیچ جایی نمی رسند جز سنگین کردن سایت خود و آزار بازدیدکنندگان !

۴-      فاکتور بعدی یعنی چهارم ، گذاشتن کلمات کلیدی یا برچسب ها مرتبط با موضوع مطلب است که البته اگر لینک دار باشند خیلی بهتر هستند . این روش ورودی های روزانه از موتورهای جستجو را افزایش می دهد که این هم یکی از دلایل افزایش رتبه الکسا است .

۵-      فاکتور پنجم ، در این مورد پیشنهاد می کنم که به هیچ وجه از ارسال مطالب تکراری که در سایت های دیگر دیده می شود استفاده نکنید . همیشه سعی کنید مطالب جدید ، دست اول و مفید ارسال کنید . سعی کنید جزء سایت هایی باشید که برخی از مطالب را برای اولین بار در سایت خود قرار می دهند . با این روش پیشرفت بسیار قابل توجه ای در رتبه الکسا خواهید داشت .

بهترین فاکتورهایی که می توانستم به شما آموزش بدهم همین ۵ مورد بود . امیدوارم این مطلب مفید ، و قابل توجه قرار گرفته باشد . پیشنهادات و نظرات خود را اعلام کنید .

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • آرين وب

  تاریخ : ۲۰ - شهریور - ۱۳۹۲

  مطلب خوبی بود فقط مهم ترین فاکتور را هم اضافه کنید که الکسا چیزی که به ان دقت می کند اینه که کسانی که تولبار مخصوص الکسا را نصب کرده اند و تنظیم مروگر خودتون با وارد شدن به صفحه اصلی سایت . ممنون

  پاسخ دادن

 • پی سی گراف

  تاریخ : ۲ - دی - ۱۳۹۳

  متشکرم . دوست عزیز

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه