کد خبر: 853

تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین, ۱۳۹۲

افزونه Yet Another Related Posts Plugin – نمایش مطالب مرتبط

افزونه Yet Another Related Posts Plugin 4.0.6 این افزونه فهرستی از سایر نوشته‌های مرتبط با موضوع موردنظر را برای نمایش در وبلاگ و خوراک ایجاد می‌کند. این افزونه که در سایت پی سی گراف قرار دارد جدیدترین نسخه آن می باشد .در این نسخه  نمایش تصویر بند انگشتی جدید اضافه شده است. افزونه سایر پست‌های […]

افزونه Yet Another Related Posts Plugin 4.0.6

این افزونه فهرستی از سایر نوشته‌های مرتبط با موضوع موردنظر را برای نمایش در وبلاگ و خوراک ایجاد می‌کند. این افزونه که در سایت پی سی گراف قرار دارد جدیدترین نسخه آن می باشد .در این نسخه  نمایش تصویر بند انگشتی جدید اضافه شده است.

افزونه سایر پست‌های مرتبط (YARPP) فهرستی از پست‌ها و یا صفحات مرتبط با موضوع مورد نظر را ایجاد می‌کند که بازدیدکنندگان سایت شما را از سایر پست‌های مرتبط با موضوع آگاه می‌سازد. ویژگی‌های کلیدی این افزونه عبارتند از :

الگوریتم همکاره و پیشرفته: با استفاده از یک الگوریتم قابل تنظیم، این افزونه بر اساس عنوان پست، محتوا، برچسب‌ها و دسته‌ها برای هر جفت از پست وبلاگ شما یک “امتیاز تطبیق” در نظر می‌گیرد. شما با انتخاب حداقل این امتیاز تعیین می‌کنید که میزان مرتبط بودن پست‌ها چقدر باشد.

لذا اگر ارتباط پست‌ها با هم زیاد باشد تعداد پست‌های مرتبط بیشتر و اگر این تعداد کم باشد تعداد پست‌های مرتبط کمتری به نمایش درآیند.
ایجاد قالب: ویژگی جدید در نسخه ۴٫۰! سیستم ایجاد قالب YARPP به شما امکان می‌دهد که انتخاب کنید پست‌ها چگونه نمایش داده شوند.

افزونه YARPP هر بار که سایت شما بازدید می‌شود اطلاعات سایر پست‌های مرتبط را ذخیره می‌کند که این امر موجب افزایش کارایی می‌شود.
سایر پست‌های مرتبط در خوراک: سایر پست‌های مرتبط را با امکان سفارشی سازی در خوراک‌های آر اس اس و اتم به نمایش در می‌آورد.
چشم پوشی از برچسب‌ها یا دسته‌های خاص:  شما می‌توانید برچسب‌ها یا دسته‌های خاصی را مشخص کنید تا توسط افزونه نمایش داده نشوند.
پست‌ها و برگه‌های مرتبط: به شما امکان کنترل پست‌های مرتبط، برگه‌های مرتبط و یا هر دو را می‌دهد.

برای اجرای این افزونه نیاز به PHP 5  و  پایگاه داده شما باید بر روی MySQL 4.1 و یا بالاتر + وردپرس ۳.۳ و بالاتر اجرا شود.

Requires: ۳.۳ or higher
Compatible up to: ۳.۶
Last Updated: ۲۰۱۳-۴-۱

download.gif دانلود افزونه WP PostViewsدانلود افزونه Yet Another Related Posts Plugin 4.0.6
size.gif افزونه Wordfence Security   مجموعه امنیتی وردپرسحجم: KB  ۶۱۷  کیلوبایت
manba دانلود افزونه WP PostViewsمنبع: پی سی گراف

ارسال دیدگاه