کد خبر: 869

تاریخ انتشار: ۲۳ آذر, ۱۳۹۱

دانلود افزونه Sucuri – بررسی وجود کدهای مخرب در سایت

مدتی است که شرکت امنیتی Sucuri اسکنری برای وب‌سایت‌ها طراحی و ارائه کرده است که می‌توانید توسط آن از وجود کدهای مخرب احتمالی در وب‌سایت‌های مختلف آگاه شوید. این شرکت همچنین افزونه‌ای برای وردپرس ارائه کرده است تا کاربران بتوانند از این اسکنر مفید و قدرتمند مستقیماً از بخش مدیریت وب‌سایت وردپرسی‌شان استفاده نمایید. این […]

http://www.p30graph.com/wp-content/uploads/Sucuri-Security.jpg

مدتی است که شرکت امنیتی Sucuri اسکنری برای وب‌سایت‌ها طراحی و ارائه کرده است که می‌توانید توسط آن از وجود کدهای مخرب احتمالی در وب‌سایت‌های مختلف آگاه شوید. این شرکت همچنین افزونه‌ای برای وردپرس ارائه کرده است تا کاربران بتوانند از این اسکنر مفید و قدرتمند مستقیماً از بخش مدیریت وب‌سایت وردپرسی‌شان استفاده نمایید. این اسکنر به بررسی وجود کدهای مخرب، اسپم، لیست‌های سیاه و همچنین برخی مسائل امنیتی مانند تغییر مسیر htaccess. ، کد رمزنگاری شده مخفی و غیره می‌پردازد.

اسکنر سایت Sucuri توانایی شناسایی نوع‌های مختلف کدهای مخرب، تزریق‌کننده‌های SPAM، خطاهای وب‌سایت، سایت‌های غیرفعال، مشکلات ارتباطی پایگاه‌داده را دارد و همچنین می‌تواند موارد زیر را در کدهای غیرعادی و مشکوکی که احتیاج به بررسی بیشتری دارند را شناسایی کند:

Obfuscated JavaScript injections
Cross Site Scripting (XSS)
Website Defacements
Hidden & Malicious iFrames
PHP Mailers
Phishing Attempts
Malicious Redirects
Backdoors (e.g., C99, R57, Webshells)
Anomalies
Drive-by-Downloads
IP Cloaking
Social Engineering Attacks

برخی سرویس‌های تشخیص لیست‌سیاه‌ها وجود دارند که کدهای مخرب، SPAMها و همچنین تلاش‌های و اقدامات phishing را مانیتور می‌کنند. اسکنر سایت Sucuri توسط API سرویس‌های زیر برای تشخیص این موارد استفاده می‌کند:

Sucuri
Google Safe Browsing
Norton
AVG
Phish Tank (Phishing Specifically)
McAfee SiteAdvisor
Yandex

این افزونه همچنین دارای تنظمیاتی برای محکم‌کاری امنیت سایت‌تان می‌باشد که توسط یک کلیک انجام می‌شوند. با اینکه موارد زیر ار مسائل مهم امنیتی نمی‌باشند اما می‌توانند درجه ریسک‌ها را کم کنند:

Verify WordPress Version
Protect Uploads Directory
Restrict wp-content Access
Restrict wp-includes Access
Verify PHP Version

manba افزونه Yet Another Related Posts Plugin   مطالب مرتبطصفحه افزونه در سایت وردپرس
manba افزونه Yet Another Related Posts Plugin   مطالب مرتبطمنبع: پی سی گراف

ارسال دیدگاه